guarantee

Solarroof

Urobte svoju strechu výkonnou. Či už strechu firmy alebo rodinného domu.Či už energius na priamu spotrebu alebo ukladanie do batérií. Máme riešenia na všetky požiadavky!

Využitie

Rodinné domy

SolarRoof môže napájať váš rodinný dom kdekoľvek na planéte. Vďaka prístupnej inštalácii si môžete vytvoriť vlastnú elektrinu na akékoľvek použitie v dome aj mimo neho. To všetko pri úspore miesta, nákladov a údržby. Nechajte si solárnu strechu doručiť a namontovať v priebehu niekoľkých hodín a spríjemnite si bývanie.

Šikmé strechy

Panely a konštrukciu SolarRoof možno prispôsobiť tvaru a sklonu vašej strechy, aby sa maximalizovala jej schopnosť získavania energie.

Rovné strechy

Aj s rovná strecha je prispôsobená na efektívne získavanie slnečnej energie – to všetko pri modernizácii vašej nehnuteľnosti a vytváraní jedinečného vzhľadu vašej stavby.

Firemné strechy

Nárast ceny za MWh elektrickej energie pre firmy bol v poslednej dobe enromný. V mnohých prípadoch sa fotovoltaická energia vráti firmám už v priemere za 3 roky. Vysoké účty za energie? Nepočuli sme o nich!

Skladovanie elektriny

Batéria

Výhodou použitia batérií v solárnom systéme je, že dokážu zabezpečiť dodatočnú energiu potrebnú počas noci, zamračeného počasia alebo nadmernej spotreby. Pre domácnosti a iné aplikácie, kde sa batéria denne cykluje, používame iba lítiové batérie, ktoré majú oveľa dlhšiu životnosť, sú ľahšie a skladnejšie.

Stabilita

Bezpečné zálohovanie a zníženie nákladov

Či už chcete používať elektrinu počas dňa alebo ju uložiť do batérií na neskoršie použitie. Panely SolarBox vám poskytnú najefektívnejší spôsob získavania slnečnej energie.

Jednoduchá údržba

Nepretržitá čistota

Optimálne uloženie panelov zabezpečuje minimálne potreby na údržbu. V prípade potreby zabezpečíme komplexné čistenie elektrárne pre maximalizovanie jej výkonu.

Rýchle pripojenie

Starlink internet a bezpečnostný systém

Starlink využíva pokročilé satelity na nízkej obežnej dráhe Zeme na umožnenie videohovorov, streamovania a iných vysokorýchlostných aktivít, ktoré predtým nebolo možné pomocou satelitného internetu. Používatelia môžu dosiahnuť rýchlosť sťahovania od 100 Mb/s do 200 Mb/s. Bezpečnostné systémy sú nevyhnutnou súčasťou zabezpečenia vášho domova alebo firmy. Prítomnosť bezpečnostných kamier chráni pred vandalizmom, zatiaľ čo skryté kamery môžu chrániť diskrétne.

Technologický balík (IoT + sledovanie)

IoT zariadenia sú naprogramované pre určité aplikácie a možno ich vložiť do iných IoT zariadení.
 

  • 24/7 monitorovanie spotreby energie
  • Informačný panel prehľadov
  • Bezdrôtové aktualizácie a optimalizácia
  • Fyzické meranie údajov
  • Bezpečnostný kamerový systém
  • Chladenie a kúrenie
TELEFON

Výrobné centrum

Vyrobené v EÚ a SAE
Celosvetová preprava.
Jednoduchá rýchla montáž doručovacím tímom.

Vyrobené v Európe a Spojených Arabských Emirátoch
Jednoducho naložitelné na loď
Jednoducho naložitelné na kamión
Jednoducho zložitelné priamo od dodávateľského tímu.