Rezidenčný Solarbloom

Najúčinnejšie solárne riešenie. Ročne produkuje o 40 % viac energie ako bežná solárna strešná elektráreň.

Využitie

Unikátny dizajn

Solarbloom dokáže sledovať slnko od východu po západ vďaka možnosti horizontálnej rotácie o 180°. V prípade silného vetra sa zloží do úplne vodorovnej polohy.

Rýchlo dostupná energia

Solarbloom zjednodušuje zážitok zo slnka. V priebehu niekoľkých hodín môže byť váš Solarbloom doručený, nainštalovaný a pripojený k vášmu domu, pričom poskytuje čistú energiu z jedného jednoduchého, samostatného zariadenia.

Inteligentná energia

Solarbloom sa automaticky zloží v prípade silného vetra. Je veľmi jednoduché ho čistiť, aby sa zachovalo maximálne využitie slnečného žiarenia.

Parkovacie miesta

Inteligentný Solarbloom poskytuje parkoviskám dostatok energie na ich zabezpečenie v každej situácii. Umenie v kombinácii s inteligentným nabíjaním.

Skladovanie elektriny

Batéria

Výhodou použitia batérií v solárnom systéme je, že dokážu zabezpečiť dodatočnú energiu potrebnú počas noci, zamračeného počasia alebo nadmernej spotreby. Pre domácnosti a iné aplikácie, kde sa batéria denne cykluje, používame iba lítiové batérie, ktoré majú oveľa dlhšiu životnosť, sú ľahšie a skladnejšie.

Stabilita

Bezpečné zálohovanie a zníženie nákladov

Či už chcete používať elektrinu počas dňa alebo ju uložiť do batérií na neskoršie použitie. Panely SolarBloom vám poskytnú najefektívnejší spôsob získavania slnečnej energie.

Vzhľad

Štýl

Umenie proste MILUJEME! A naše produkty považujeme za umelecké dielo. Prispôsobte si svoj Solarbloom tak, aby zodpovedal vášmu štýlu. Vyberte si farbu, ktorá sa vám najviac páči!

Výrobné centrum

Vyrobené v EÚ a SAE
Celosvetová preprava.
Jednoduchá rýchla montáž doručovacím tímom.

Technická špecifikácia

Solárny výstup4 000 Wp
Špičková energia10 000 W
BatériaLiFePo (lithium iron phosphate)
Výstupný výkon5 000 VA
Maximálna efektivita95 %
Výstupné napätie230 VAC +-2%
Nominálna kapacita10 kWh
Vyrobené v Európe a Spojených Arabských Emirátoch
Jednoducho naložitelné na loď
Jednoducho naložitelné na kamión
Jednoducho zložitelné priamo od dodávateľského tímu.