Plávajúce solárne

Plávajúca solárna elektráreň do miest, kde potrebujete napájať elektrické zariadenia. Vďaka rýchlej preprave si už teraz môžete zabezpečiť energiu pre svoj ostrov.

Využitie

Zvýšenie účinnosti

Vodné plochy, ktoré obsahujú plávajúce solárne polia, pomáhajú ochladzovať solárne zariadenie, čo zlepšuje výkon solárnych panelov o 5 – 10 %. Postupom času sa to premieta do výrazných úspor nákladov.

Bez straty pôdneho priestoru

Jednou z najväčších výhod plávajúcich solárnych panelov je, že nezaberajú cenný priestor na zemi – čo znamená, že sa dajú použiť na iné účely, ako je poľnohospodárstvo alebo stavebníctvo.

Mnohé z týchto zariadení môžu zaberať nevyužitý priestor na vodných plochách, ako sú napríklad nádrže na čistenie odpadových vôd, vodné priehrady a nádrže na pitnú vodu.

Skladovanie elektriny

Batéria

Výhodou použitia batérií v solárnom systéme je, že dokážu zabezpečiť dodatočnú energiu potrebnú počas noci, zamračeného počasia alebo nadmernej spotreby.

Pre domácnosti a iné aplikácie, kde sa batéria denne cykluje, používame iba lítiové batérie, ktoré majú oveľa dlhšiu životnosť, sú ľahšie a skladnejšie.

Výrobné centrum

Vyrobené v EÚ a SAE
Celosvetová preprava.
Jednoduchá rýchla montáž doručovacím tímom.

Vyrobené v Európe a Spojených Arabských Emirátoch
Jednoducho naložitelné na loď
Jednoducho naložitelné na kamión
Jednoducho zložitelné priamo od dodávateľského tímu.